Jaunimo mainų Lenkijoje akimirkos

Spalio 14 dieną 12 mūsų gimnazijos mokinių išvyko į Lenkiją pagal ,,Erasmus+‘’ mainų programą. Juos lydėjo ir paruošė mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Sidor. Projekte ,,Power of Emotions’’ dalyvavo 3 komandos: mokiniai iš Lietuvos, Ukrainos ir Slovakijos. Edukacinių žaidimų pagalba dalyviai turėjo galimybę pažinti savo emocijas, mokėsi atskirti simpatiją nuo empatijos, suprasti, kas yra pyktis, toksiškos emocijos, kaip jas valdyti. Buvo linksma ir įdomu dalintis savo asmenine patirtimi su bendraamžiais iš kitų šalių. Vėliau vyko dirbtuvės, kuriose emocijos buvo išreiškiamos per dramą - trumpus vaidinimus, meną - piešimą, komiksų kūrimą ir istorijų rašymą. Buvo skirta laiko ir ekskursijai. Projekto dalyviai aplankė Žešovo miestą – Palenkės vaivadijos centrą, žavėjosi jo architektūra, kultūra ir miesto infrastruktūra. Dar kartą įsitikino, kaip persipynė Lietuvos ir Lenkijos istorija. Po projekto rezultatų pristatymo ir aptarimo visiems dalyviams buvo įteikti YOUTHPASS sertifikatai.