Mokinių taryba

mokiniu tarybaMokinių taryba sudaro Gimnazijos mokinių klasių deleguoti atstovai. Mokinių savivaldos institucijai vadovauja mokinių tarybos narių išrinktas vadovas. Mokinių tarybos veikla reglamentuojama Gimnazijos direktoriaus įsakymu patvirtintais nuostatais.

Mokinių tarybą sudaro 5 – IVG klasių mokiniai, po vieną atstovą iš kiekvienos klasės. Klasių atstovai į mokinių tarybą renkami pasirinktu balsavimo būdu. Mokinių tarybos nario kadencija – 1 metai. Mokinių tarybos narių kadencijų skaičius neribojamas. Mokinių tarybos nario įgaliojimams nutrūkus anksčiau laiko, į jo vietą išrenkamas naujas narys iki veikiančios mokinių tarybos kadencijos pabaigos.

Mokinių tarybos funkcijos:

• Mokinių taryba inicijuoja ir padeda organizuoti Gimnazijos renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas;
  • teikia siūlymus dėl mokymo organizavimo, vaikų neformaliojo švietimo programų plėtros, socialinės veiklos;
  • dalyvauja rengiant Gimnazijos veiklą reglamentuojančius dokumentus;
  • svarsto Gimnazijos direktoriaus teikiamus pasiūlymus, susitaria dėl veiklos organizavimo, deleguoja narius į Gimnazijos tarybą.

VILNIAUS „ŽAROS“ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS

VILNIAUS „ŽAROS“ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TARYBOS NUOSTATAI