Gimnazijos taryba

gimnazijos taryba

Gimnazijos taryba yra aukščiausia Gimnazijos savivaldos institucija. Gimnazijos taryba telkia Gimnazijos mokinių, mokytojų, tėvų (kitų atstovų pagal įstatymą) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam Gimnazijos valdymui, padeda spręsti Gimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems Gimnazijos interesams.

Gimnazijos taryba sudaroma iš mokinių tėvų (kitų atstovų pagal įstatymą), mokytojų, mokinių ir vietos bendruomenės atstovų. Gimnazijos tarybą sudaro 11 narių: keturi mokytojai, trys tėvai (kiti atstovai pagal įstatymą), trys mokiniai ir vienas bendruomenės atstovas.

Gimnazijos tarybos funkcijos:

• teikia siūlymus dėl Gimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių;
  • pritaria Gimnazijos strateginiam ir metiniam veiklos planams, ugdymo planui, Gimnazijos nuostatams, kitiems Gimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems Gimnazijos direktoriaus;
  • teikia siūlymus dėl Gimnazijos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkina formuojant Gimnazijos materialinius ir finansinius išteklius;
  • svarsto Gimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus;
  • svarsto ir teikia pasiūlymus dėl Gimnazijos lėšų naudojimo;
  • išklauso Gimnazijos metinės veiklos ir finansinę ataskaitas, teikia Gimnazijos direktoriui siūlymus dėl Gimnazijos veiklos tobulinimo;
  • Gimnazijos taryba už savo veiklą vieną kartą per metus atsiskaito Gimnazijos bendruomenei.

VILNIAUS „ŽAROS“  GIMNAZIJOS TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS 2022 - 2023 m.m.

VILNIAUS „ŽAROS“ GIMNAZIJOS TARYBOS NUOSTATAI