Metodinė taryba

metodine tarybaMetodinės tarybos tikslas - gimnazijoje plėtoti pedagoginių darbuotojų profesinės kompetencijos augimą, lyderystę, bendradarbiavimo kultūrą, saviraišką ir kūrybiškumą, siekiant ugdymo kokybės bei pedagoginių inovacijų sklaidos.

Metodinės tarybos funkcijos:

• nustatyti pedagoginių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo ir metodinės veiklos prioritetus mokslo metams;
  • koordinuoti gimnazijos metodinių grupių veiklą;
  • inicijuoti mokytojų bendradarbiavimą, gerosios patirties sklaidą;
  • bendradarbiauti su kitų miesto mokyklų metodinėmis tarybomis, mokytojų asociacijomis, kvalifikacijos kėlimo institucijomis bei socialiniais partneriais;
  • analizuoti mokinių mokymosi pasiekimų rezultatus, inicijuoti metodinę veiklą rezultatams gerinti;
  • teikti siūlymus dėl metodinės veiklos, mokinių pasiekimų gerinimo gimnazijos metodinėms grupėms, mokytojų tarybai, gimnazijos vadovams;

VILNIAUS „ŽAROS“ GIMNAZIJOS METODINĖS TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS

VILNIAUS „ŽAROS“ GIMNAZIJOS METODINĖS TARYBOS NUOSTATAI