1,2% GPM paramos skyrimo tvarka

Brangūs tėvai, seneliai, buvę gimnazijos mokiniai, darbuotojai, bičiuliai,

kviečiame skirti 1,2 proc. savo pajamų mokesčio Vilniaus “Žaros” gimnazijai paremti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie jau skyrė paramą gimnazijai. Gautos lėšos bus naudojamos gimnazijos infrastruktūrai, darbo ir ugdymo(si) sąlygoms gerinti.

Nuo 2023-01-01 skirti pajamų mokesčio dalį už 2022 m. ir vėlesnius metus galite tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija).

Šią prašymo formą galite pateikti iki 2023 m. gegužės 2 d.

Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite čia.

Siūlome pažiūrėti trumpą video kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai e. būdu.

Įstaigos rekvizitai:

Vilniaus “Žaros” gimnazija

Adresas Karklėnų g. 13, 11223, Vilnius

Paremti gimnazijos veiklą galite pervesdami norimą pinigų sumą į gimnazijos finansus administruojančios  biudžetinės įstaigos "Skaitlis" .

Sąskaitą LT 68  4010 0424 0395 1807 (Luminor bankas), mokėjimo paskirtyje nurodydami: „Parama Vilniaus "Žaros" gimnazijai“

Dėkojame, kad palaikote mūsų bendruomenę ir padedate gimnazijai augti.