Projektai

 Ugdykime saugų bendravimą internete

Gimnazijos mokinys Daniel Sovinskij laimėjo pirmąją vietą vaizdo klipų konkurse "Ugdykime saugų bendravimą internete". Sveikiname nugalėtoją ir linkime kūrybinės sėkmės!. Konkursą organizavo Nacionalinė švietimo agentūra.


127042619_379859806417054_5878361665152625804_n.png

 

 

Projektas "Miracle of Freedom"

 Снимок_экрана_2020-11-13_095317.jpg

Rugsėjo 24-30 dienomis Lenkioje Poronim mieste vyko "Miracle of Freedom" projektas. Projektas "Miracle of Freedom", organizuotas  “Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art”, remiamas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis. Mūsų gimnazijos IV-ų klasių mokyniai atstovavo organizacijai-partnerėi jaunimo asociacijai "GALATIKA". Rezultatai, atsiliepimai ir patirtis, taip pat projekto medžiaga dalyviai pristatė mūsų gimnazijoje ir jaunimo asociacijos “GALATIKA” bendruomenei .

Filmai:

https://www.youtube.com/watch?v=ngqt7J7mtf0

https://www.youtube.com/watch?v=63__GrZ1j_Y&t=14s

 

 

 

 

 

2018-2020 mokslo metais mūsų  mokyklos pradinių klasių mokytojai  (A. Beketova, A. Davlevič, Z. Jgnatjeva, I. Kazlauskienė, L. Sokolovskaja , N. Tolvaišienė) dalyvavo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamame projekte “Mokinių tarpusavio mokymasis ir mokytojų bendravimas: grupinės dinamikos galimybės matematikos mokyme ir mokymesi”.  Projekte dalyvavo mokytojos  iš Vilniaus “Sietuvos” progimnazijos, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcinio centro, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos. Mokytojų mokymų metu įgyti įgūdžiai ir metodai padidino mokinių ir mokytojų tarpusavio sąveiką ir sukūrė aplinką, palankią mokymuisi. Su tam tikra įranga, matematikos pamokose, mokiniai mokėsi bendradarbiauti tarpusavyje mokydamiesi vieni iš kitų.  

 

Erasmus+ “The joy of exploring cultural heritage with new educational methods”

Nuo rugsėjo mūsų mokykloje prasidėjo „Erasmus +“ programos projektas “The joy of exploring cultural heritage with new educational methods”. Šiame projekte dalyvauja 10-12 metų moksleiviai iš Lenkijos (Szarow), Ispanijos (El Puerto de Santa María), Rumunijos (Nasaud), Graikijos (Hortiatis), Turkijos (Uşak) ir Lietuvos (Vilnius) mokyklų. Mūsų mokyklą atstovauja apie 30 (3-6 klasių)   mokinių. Taip pat mokytojų komanda: A. Beketova, M. Berezina, Z. Ignatjeva, I. Kazlauskienė. Šį kartą mūsų interesai bus sutelkti į kultūros paveldą, atrastą pasitelkiant naujas švietimo technologijas. 

Dalyvavimas projekte leis mums susisiekti su skirtingomis kultūromis ir atsiverti kitų žmonių paveldui.

Tai tikrai bus kūrybinis praeities panaudojimas formuojant ateitį.

Šiais mokslo metais mūsų komandos nariai jau aplankė Lenkiją ir Turkiją. Ten jie susipažino su Lenkijos ir Turkijos bendraminčiais. Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, atlikdavo įvairias edukacines veiklas, važiuodavo į ekskursijas, lankėsi muziejuose.
Informaciją apie projektą galima sekti

http://erasmusspszarow.superszkolna.pl

poland.jpg

 

 turkey.jpg

 

Visa informacija apie projektą pateikta Atminimo albume

My Surrounding My Heritage

Gimnazijos  4a ir 4b klasių  moksleiviai šiais mokslo metais dalyvavo tarptautiniame e Twinning projekte „My Surrounding My Heritage“. Projektui vadovavo A.Beketova, S.Šemis. Kartu su moksleiviais iš Estijos, Slovakijos, Azerbaidžano projekto dalyviai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie šalių kultūras, tradicijas, papročius. Jie ruošė pristatymus, foto parodas, kūrė logotipus, gamino tradicinius patiekalus, lavino IKT gebėjimus, mokėsi bendradarbiauti ir draugauti.

 

My Surrounding My Heritage

 

 

 

 

 

(Не)известная картина

Статью вы сможете прочитать здесь

BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MODERNIZAVIMAS

Patyčių dėžutė

Mano dienynas

Facebook

Apklausa

Vilniaus ,,Žaros" gimnazija

Vilniaus "Žaros" gimnazija 
Įmonės kodas: 190007910

Adresas: Karklėnų g. 13, Vilnius, LT-11223
Tel./ Fax.:  (8-5) 2674714 (direktorius, raštinė)
El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME