Ištiesk žiemužei ranką

Santrauka
Gamta, kiek joje stebuklų! Žiemą – baltutis sniegelis, vasarą – saulės šiluma, pavasarį – stebina gražiausi žiedai, rudenį – įvairiaspalviai lapai. Argi tai ne pasaka? Apie kiekvieną galima rašyti ir rašyti, pasakoti ir pasakoti. Bet žiema išties nuostabiausias metų laikas. Tai pirmoji snaigė - prasidedančios žiemos skelbėja - pranašaujančia apie vėjų simfonijas ilgais žiemos vakarais. Ji, besileisdama ant žemės, paskui save kviečia skrieti nesuskaičiuojamą būrį sesučių, žaismingai nuklojančių minkštu baltumu kelius, takelius, laukus, miškus, namų stogus. Ši, baltais kailiniais pasipuošusi kasmetinė viešnia, išvilioja vaikučius į kiemą. Kaip smagu čiuožti ant balto ledo, palenktyniauti rogutėmis, lipdyti sniego senį. Tačiau dabartinių informacinių technologijų laikais, daugelis po pamokų grįžusių moksleivių tampa pasyvūs, laiką leidžia prie kompiuterio ar televizoriaus. Taigi projekto idėja - pasiūlyti vaikams veiklų įvairovę ir skatinti juos kuo daugiau laiko praleisti lauke.

Tikslas: Surengti žiemos pramogas lauke.

Uždaviniai:
Skatinti vaikus grožėtis žiemos gamta.
Lavinti vaikų kūrybinius gebėjimus ir pažinimo aktyvumą.
Įtraukti tėvus į produktyvią veiklą.

Veiklos:
Projekto metu vaikai dalyvavo įvairiose veiklose. Projekto dalyviai papuošė klasių langus pagal vienodą eskizą, dalyvavo renginyje "Naujųjų metų belaukiant", parengė žiemos peizažų fotogaleriją, išmėgino savo kūrybines galimybes lauko dirbtuvėje.

Projekto dalyviai – 2-4 klasių moksleiviai.

Projekto vykdytojai - I. Kossakovskaja, V. Ožigar, S. Šemis, V. Škurko, A. Beketova, N. Lapina, G. Ratomskaja, N. Tikanova, T. Subina.

Projekto koordinatorė - A. Beketova

Projekto realizavimo laikas: nuo 2014-12-04 iki 2015-01-23