100 dienų mokykloje (2012 m.)

100 dienų mokykloje 2012

Pirmieji mokymosi metai mokykloje yra patys sunkiausi ne tik vaikui, bet ir jo tėveliams. Būtent tada reikalingas didžiausias dėmesys vaikui, nes pirmojoje klasėje formuojasi vaiko pažiūros į mokyklą ir mokymąsi.
Nuo pirmųjų dienų mokykla ruošia vaikui daug užduočių, kurių sprendimui reikia intelektualinių ir fizinių jėgų. Todėl prireikia laiko mokinio adaptavimuisi. Projektas „100 dienų mokykloje" padeda vaikui greičiau ir lengviau adaptuotis.

„Rugsėjis nutiesė Tau gelsvą taką,

Žinių pasaulis pravėrė duris.

Atversi naują sąsiuvinio lapą,

Ir įrašysi norus ,svajones,viltis...“