Biblioteka/skaitykla

Gimnazijos biblioteka ir skaitykla yra atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta su informacine bei technine baze. Tai atvira vieša erdvė, kurioje mokytojai ir mokiniai gali prasmingai praleisti laisvalaikį, pajusti ir plėtoti bendravimo ryšius, surasti reikalingą informaciją, ją atsirinkti, analizuoti, vertinti ir panaudoti mokymuisi. Biblioteka komplektuoja ir kaupia ugdymo procesui reikalingą dokumentų fondą. Teikia pagalbą gimnazijos bendruomenei naudotis sukauptais bibliotekoje informacijos šaltiniais, paieškos priemonėmis. Skaitykloje įrengtos 6 kompiuterizuotos su internetine prieiga darbo vietos. Skaitykloje mokiniai ruošiasi pamokoms, atlieka namų darbus, įvairias projektines užduotis.


Skaityklos vedėja: Grak Klavdija
Skaitykla 209 kab. II aukštas
Bibliotekos vedėja Jelena Moskaliova
Biblioteka: 212 kab. II aukštas
Skaitytojų aptarnavimo laikas 8.30 – 15.30
Bibliotekos el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Naudingos nuorodos:
Literatūros kūriniai 5-8 kl. (skaitmeninė biblioteka):  http://ebiblioteka.mkp.emokykla.lt/ 
Interaktyvi lietuvių kalbos, literatūros (kultūros) ir Lietuvos istorijos mokymosi šaltinių duomenų bazė. Joje pateikiama ugdymo procesui būtina informacija, aktualizuojami ir susiejami kalbos, literatūros ir Lietuvos istorijos mokymosi šaltiniai; sudaromos galimybės giliau domėtis konkrečiomis temomis: http://www.šaltiniai.info/ 
Klasikinės Lietuvių literatūros svetainė: http://antologija.lt/ 
Literatūros svetainė: http://katekizmas.group.lt/ 
Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių duomenų bazė ( Informaciją apie naujus ir anksčiau išleistus, tinkamus naudoti ugdymo procese vadovėlius):  http://vadoveliai.emokykla.lt/


Grožinė literatūra (rusų kalba):
http://www.100bestbooks.ru

http://www.klassika.ru

http://knijky.ru/zhanry/russkaya-klassika

http://lib.ru/LITRA/

BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MODERNIZAVIMAS

Patyčių dėžutė

Mano dienynas

Facebook

Apklausa

Vilniaus ,,Žaros" gimnazija

Vilniaus "Žaros" gimnazija 
Įmonės kodas: 190007910

Adresas: Karklėnų g. 13, Vilnius, LT-11223
Tel./ Fax.:  (8-5) 2674714 (direktorius, raštinė)
El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME