Zoja Fijas – rusų kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Elona Čeponienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Ilona Suchovej – anglų ir vokiečių kalbų metodinės grupės pirmininkė;
Valė Travkina - spec. pagalbos pedagogų metodinė grupė;
Anželika Beketova – pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Marina Krasikova – tiksliųjų mokslų (matematikos, fizikos, informatikos) mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Tatjana Tomaševičienė – gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Eil. Nr. |
Metodinė grupė |
Pirmininkė |
Sekretorė |
Nariai |
1. |
Rusų kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė |
Zoja Fijas |
Vlada Stokviš |
Zoja Fijas, Vlada Stokviš, Ana Jarovskaja, Vera Kisinienė. |
2. |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė |
Elona Čeponienė |
Jūratė Baltrušaitienė |
Elona Čeponienė, Jūratė Baltrušaitienė, Ilona Cibulskienė, Valerija Gurinskaitė, Inga Korolienė, Eleonora Macevič, Jolita Meiduvienė, Sabina Sinkevičienė, Danuta Stacevičienė, Regina Stankevičienė, Loreta Kindurienė. |
3. |
Užsienio kalbų metodinė grupė |
Ilona Suchovej |
Božena Borisenkova |
Ilona Suchovej, Božena Borisenkova, Konsuela Liaskovskaja Irina Sidor, Lina Ščetinskaja. |
4. |
Spec. pagalbos pedagogų metodinė grupė |
Valė Travkina |
Olga Vincha |
Valė Travkina, Olga Vincha, Svetlana Pušklevič. |
5. |
Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė |
Anželika Beketova |
Ivona Kazlauskienė |
Anželika Beketova, Ivona Kazlauskienė Danuta Stacevičienė Ala Dovlevič, Liubomira Izdebskaja, Zarina Ignatjevna, Natalija Lapina, Jolia Michailovskaja, Galina Ratomskaja, Regina Stankevičienė, Valentina Škurko, Nina Tikanova, Natalja Tolvaišienė, Svetlana Šemis. |
6. |
Tiksliųjų mokslų metodinė grupė |
Marina Krasikova |
Liudmila Šmeliova, |
Marina Krasikova, Liudmila Šmeliova, Svetlana Baranauskienė, Natalija Barkova, Liudmila Kopylova, Dmitrij Popov, Teresa Širipo, Teresa Šukelovič |
7. |
Dorinio ugdymo, dailės, muzikos, ir technologijų mokytojų metodinė grupė |
Tatjana Žovnir |
Tatjana Kravčenko |
Tatjana Žovnir, Tatjana Kravčenko, Eugenijus Bernotas,, Olga Popova, Tatjana Subina, Vladimir Tiurnin, Elena Bernotienė, Jadvyga Junevič. |
8. |
Gamtos ir socialinių mokslų |
Tatjana Tomaševičienė |
Tatjana Tomaševičienė |
Tatjana Tomaševičienė, Jelena Aneičik, Natalia Avdeevene, Jekaterina Kosso, Jekaterina Kosso, Jelena Mikšenienė, Julija Uljanionok. |
9. |
Klasių auklėtojų metodinė grupė |
Sabina Sinkevičienė |
TatjanaTomaševičienė |
Sabina Sinkevičienė, TatjanaTomaševičienė, Natalia Avdeevene, Natalija Barkova, Ana Jarovskaja, Julija Uljanionok , Vlada Stokviš, Natalia Avdeevene, Teresa Šukelovič, Marina Krasikova, Jelena Mikšėnienė, Ilona Cibulskienė, Lina Ščetinskaja, Tatjana Kravčenko, Zoja Fijaz, Liudmila Kapylova. |