Covid - 19 prevencija

Sveikatos apsaugos ministerijos algoritmus

2.2.jpg

1.1.jpg

4.4.jpg

3.3.jpg

5.5.jpg

6.6.jpg

20220131_nuotolinis.jpg

 20220124.jpg

Снимок_экрана_2020-10-25_141045.jpg

 

 

Dėl ugdymo organizavimo gegužės mėn.

Gimnazijos administracija praneša, jog iki gegužės 29 dienos formalusis ir neformalusis ugdymas gimnazijoje organizuojamas nuotoliniu būdu. Apie ugdymo organizavimą birželio mėn. gimnazijos bendruomenė bus informuota artimiausiu metu.

SVARBU! 2020 m. pavasarį Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai nebus vykdomi. 

 

 

 

 

 

 2-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 3-4.jpg

 

 

 

 

Без_имени-4.jpg

 

 

 

 Без_имени-2.jpg

 Без_имени-3.jpg

 

 

Karantino metu ugdymas gimnazijoje nevykdomas

Administracija, raštinė ir pedagoginiai darbuotojai dirba nuotoliniu būdu.

Ugdymo procesas nuo 2020 m. kovo 30 d. vyks nuotoliniu būdu naudojant Eduka klasė programą ir manodienynas.lt. Visa informacija apie nuotolinį mokymą(si) mokiniams ir jų tėvams, globėjams, rūpintojams pateikta per elektroninį dienyną www.manodienynas.lt Kilus klausimams dėl nuotolinio mokymo(si), kreipkitės į savo klasių vadovus.

Kilus klausimams, kviečiame susisiekti:

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefonas

El.paštas

Direktorius

Dmitrij Popov

863001166 

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja

Jelena Aneičik

868671585

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja

Teresa Širipo

861138732

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja

Konsuela Liaskovskaja

868732926

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja pradiniam ugdymui

Svetlana Šemis

861630285

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Techniniai klausimai ir įranga

Viktoras Songaila  

869878181

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Eduka klasė naudojimas

Liudmila Kopylova

865251367

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gimnazijos raštinė

8 5267 47 14

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

 

Без_имени-1.jpg

 

 

 

 

Reaguodama į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą, Vilniaus „Žaros“ gimnazija nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. balandžio 17 d. stabdo ugdymo procesą gimnazijoje.

Nuo kovo 30 d. ugdymo procesas vyks nuotoliniu būdu pagal šiuo metu galiojantį tvarkaraštį. Visa informacija (temos, užduotys ir t.t.) bus teikiama per elektroninį dienyną www.manodienynas.lt

Užsiėmimai būreliuose nevyks.

Gimnazijos pedagogai ir darbuotojai privalo laikytis nuotolinio ugdymo taisyklių, darbo ir konsultacijų grafiko, esant reikalui informuoti gimnazijos administraciją, klasių vadovus, moksleivių tėvus, globėjus apie moksleivių pasiekimus arba ugdymo problemas.

Kviečiame gimnazijos ir viso rajono bendruomenę griežtai laikytis  prevencinių priemonių: dažnai plauti rankas su muilu, vėdinti patalpas, vengti masinio susibūrimo vietų, renginių.

Naujausią informaciją sekite elektroniniame dienyne www.manodienynas.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             1.pngNuo šiandien, kovo 16 d. šalyje įvestas karantinas.

Reaguodami į situaciją dėl koronaviruso plitimo prevencinių priemonių taikymo, primename  pagrindinę informaciją ir prašome griežtai laikytis visų nurodymų dėl koronaviruso plitimo stabdymo.

Primename, kad:

- Nuo kovo 13 d. iki balandžio 17 d. (šv. Velykų atostogų pabaigos) uždaromos visos ugdymo įstaigos – darželiai, mokyklos, universitetai, atšaukiami visi renginiai, stabdoma kino teatrų, sporto klubų ir kitų poilsio ar pramogų vietų veikla. 

mokyklos, turinčios priešmokyklines ir pradines klases turi užtikrinti medicinos sektoriaus visų darbuotojų vaikams priežiūrą (LR ŠMSM ministro įsakymas š. m. kovo 13,  Nr. V-366 ) ir dirbti nuo 8 val. iki 18 val. (arba pagal poreikį – pradėti anksčiau ir baigti vėliau). Klasėse turi būti ne daugiau 4-5 vaikų. Rekomenduojama paskirti dirbti jaunesnius darbuotojus, nes koronavirusas yra pavojingesnis vyresnio amžiaus žmonėms. 

Vaikų veiklas organizuoti laikantis visų nurodymų, t.y. laikytis tinkamų atstumų, dezinfekuoti, vėdinti patalpas, daugiau su vaikais būti lauke, naudoti vienkartinius rankšluosčius ir t.t.

- įstaigose griežtai draudžiamos darbuotojų ekskursijos, išvykos, seminarai, susibūrimai ir kt. veiklos, kuriose dalyvauja daugiau žmonių. 

-  Pedagogams užtikrinti atvestų į mokyklą vaikų priežiūrą ir ugdomąsiais veiklas, o tuo metu nedirbantiems su vaikais pedagogams/darbuotojams  turi būti sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu, telefonu konsultuoti tėvus. Tabelyje žymėjimas nesikeičia, žymimas nustatytas darbo laikas, kaip buvo žymima ir iki šiol. Informaciją apie dirbančius nuotoliniu būdu būtina susisteminti į specialią lentelę, surinkti duomenis apie kiekvieno darbuotojo nuotolinio darbo vietą, telefono numerį, kuriuo darbuotojas gali būti pasiekiamas darbo metu, jo atliekamus darbus. Dirbantiems nuotoliniu būdu būtina likti namuose, t.y. nurodytu adresu. Dirbdami nuotoliniu būdu pedagogai turi pasiruošti nuotolinio mokymo darbui. Pedagogas privalo atsiskaityti įstaigos vadovui jo įsakymu nustatyta tvarka ir terminais.

Įstaigos vadovas turi sudaryti techninio personalo darbo grafikus. Techninis personalas dirba mažesniu darbo krūviu – pasikeičiant (slenkančiu grafiku). Techninis personalas dirba vietoje  pagal poreikį ir neturi būti tarpusavyje fizinio kontakto – pasikeisdami, sargai ir kiemsargiai atlieka įprastines funkcijas, valytojos ir pedagogų padėjėjos dezinfekuoja, valo, švarina patalpas, savo darbo priemones, tvarko edukacines erdves. Įstaigoje dirba tiek personalo, kiek tik būtina užtikrinti Nurodymus. Tvarką nustato Įstaigos vadovasTechninis personalas, kuris tą dieną nedirba, griežtai lieka namuose – nurodytu adresu

- Iš administracijos turi dirbti pagal sudarytą grafiką bent vienas asmuo, sekti aktualias naujienas, atsakinėti į el. laiškus, teikti naujausią informaciją bendruomenei ir tėvams bei darbuotojams.

SVARBU: DARBUOTOJAI, KURIE TURĖJO KONTAKTĄ SU IŠ UŽSIENIO GRĮŽUSIU AR ĮTARIAMU, KAD KONTAKTAVO SU COVID-19 NEŠIOTOJU  LAIKOSI SAVIIZOLIACIJOS SU VISA ŠEIMA, t.y. 14 DIENŲ LIEKA NAMUOSE, KYLUS ĮTARIMAMS DĖL SUSIRGIMO KREIPIASI  TEL. 1808.

SAUGOKIME PATYS SAVE IR SAVO ARTIMUOSIUS  

Iškylus klausimų kreiptis į Dianą Petkūnienę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  ar telefonu 8686 24216 arba Aliną Kovalevskają el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 868793719 arba į mane,  Editą Tamošiūnaitę el paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 868669049.

 
Specialistų rekomendacijas (video): kaip teisingai vėdinti ir valyti patalpas –  https://we.tl/t-bw8bYSnOZ8. Apie trūkstamas priemones reikia nedelsiant informuoti. 

Pažymima, kad laikytis visų Valstybės ir Savivaldybės nurodymų yra privaloma. Taip pat svarbu sekti naujausią informaciją Sveikatos apsaugos ministerijos ir savivaldybės tinklapiuose

Pagrindinis Vilniaus miesto DUK sąrašas:

http://sveikas.vilnius.lt/ 

Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilnius reaguoja į koronavirusą: stabdo ugdymo įstaigų veiklą, uždaro viešas pramogų erdves

Vilniaus miesto savivaldybė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, imasi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui. Nuo rytojaus iki šv. Velykų atostogų pabaigos uždaromos visos ugdymo įstaigos – darželiai, mokyklos, universitetai, atšaukiami visi renginiai, stabdoma kino teatrų, sporto klubų ir kitų poilsio ar pramogų vietų veikla. Tačiau gyventojams savivaldybė rekomenduoja neužsidaryti tarp keturių sienų – nepamiršti išeiti pasivaikščioti, sportuoti lauke, lankytis gamtoje.

„Matome užsienio šalių pavyzdžius, kaip greitai virusas iš nematomo tampa masiškai plintančiu. Nors patvirtintų koronaviruso atvejų Vilniuje dar nėra, tačiau puikiai suprantame, kad tik laiko klausimas, kada ši situacija pasikeis, todėl negalime delsti, turime reaguoti siekdami apsaugoti vilniečius, ypač pažeidžiamiausias grupes. Tai sudėtingi sprendimai, nepatogumų ar nuostolių patirsime visi, tačiau be jų mes galime turėti gerokai sunkesnes pasekmes. O šiuo periodu kviečiu labiausiai vertinti medikų darbą ir saugoti juos – tik nuo jų kantrybės ir sveikatos priklausys, kaip mus palies virusas“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovo, Savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Poderskio teigimu, pagrindinis tikslas – stabdyti viruso plitimą, todėl, įsigilinus į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas bei kitų šalių patirtį, bus imtasi visų priemonių, kurios gali sumažinti neigiamas koronaviruso pasekmes.

„Suprantame, kad ugdymo įstaigų stabdymas sukels didelių nepatogumų tėvams, bet šiuo atveju turime galvoti apie žmonių gyvybių apsaugojimą – tiek dirbančių ugdymo įstaigose, tiek vaikų tėvų ir senelių. Laikini veiklos stabdymai Vilniuje galios ir visoms vietoms, kuriose dėl poilsio ar pramogų buriasi žmonės: muziejams, kino teatrams, sporto klubams ir kitiems. Verslą kviečiame solidariai atlaikyti viruso ataką – taip, šios priemonės griežtos, tačiau jos nepažeidžia ekonomikos, priešingai – jei nestabdysime viruso dabar, jis turės didžiulių neigiamų pasekmių ekonomikai ateityje“, – teigė P. Poderskis.

Savivaldybės Administracijos direktoriaus įsakymu šiandien nuspręsta:

Švietimas:

 • Ugdymo įstaigų (darželių, mokyklų, aukštųjų mokyklų) veikla stabdoma nuo rytojaus (kovo 13 d.) penkioms savaitėms iki balandžio 17 d., į šį periodą įtraukiant ir šv. Velykų atostogas.
 • Informuoti mokyklų direktorius ir mokytojus, kad ugdymosi procesas nenutrūktų ir būtų tęsiamas virtualiai – el. paštu ir per el. dienynus.


Renginiai, viešosios erdvės, susisiekimas:

 • Nuo rytojaus Vilniuje turi būti sustabdyti visi renginiai uždarose vietose, kuriuos dalyvauja daugiau nei 100 žmonių.
 • Nuo rytojaus Vilniuje atvirose vietose negali vykti renginiai, į kuriuos kviečiami žmonės.
 • Nuo rytojaus Vilniuje stabdyti visų viešų kultūros, poilsio ir pramogų vietų veiklą: muziejai, kino teatrai, sporto klubai ir kitos panašios veiklos erdvės.
 • Prekybos vietų veikla nestabdoma, tačiau jų savininkams savivaldybė rekomenduoja imtis visų būtinų priemonių dėl efektyvaus patalpų dezinfekavimo, vėdinimo ir užtikrinti, kad būtų išvengta žmonių būriavimosi. Gyventojams rekomenduojama tokiose vietose lankytis tik dėl būtinų pirkinių, taip pat dažniau rinktis apsipirkimą internetu.
 • Vilniaus viešasis transportas nebus stabdomas, tačiau bus dažniau dezinfekuojamas, vėdinamas, taip pat keleiviai bus raginami laikytis atstumo vienas nuo kito. Jau tariamasi su dviračių bei paspirtukų dalijimosi bendrovėmis, kad jos kuo anksčiau pradėtų savo sezoną.


Įstaigų darbas:

 • Visoms Vilniuje veikiančioms įstaigoms ir įmonėms savivaldybė rekomenduoja atšaukti visas komandiruotes, kiek įmanoma darbą perkelti iš biurų į namus, atsisakyti nereikalingų susitikimų arba perkelti juos į virtualią erdvę.
 • Savivaldybė nuo pirmadienio vilniečius aptarnaus tik nuotoliniu būdu – el. būdu ir telefonu.


Vilniaus miesto savivaldybė dar kartą prašo visuomenės sąmoningumo, sumažinti socialinių kontaktų skaičių šiuo kritiškai svarbiu periodu, vykdyti griežtas saviizoliacijos sąlygas grįžus iš karštųjų taškų užsienyje, ir ypač saugoti viruso pažeidžiamiausias visuomenės grupes – vyresnius asmenis bei sergančiuosius lėtinėmis ligomis. Su telekomunikacijų bendrovėmis kalbamasi apie tiesioginį informavimą tų, kurie grįžta iš užsienio.

Vilniaus meras šiandien susitiko su Vilniuje veikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovais siekiant užtikrinti operatyvų ir efektyvų situacijos valdymą. Taip pat šiandien vyksta mero susitikimas su maisto išvežiojimo bendrovėmis dėl galimybės bendradarbiauti šiuo periodu pristatant maistą tiems, kas negalės juo pasirūpinti patys. Taip pat tariamasi su privačiomis bendrovėmis dėl galimybės palankesnėmis sąlygomis vilniečiams suteikti galimybę naudotis išmaniąja televizija saviizoliacijos periodu.

Tam, kad šiuo periodu gyvenimas neapsiribotų keturiomis namų sienomis, Vilniaus miesto savivaldybė gyventojams rekomenduoja pagalvoti apie šias veiklas:

 • Sportą iš uždarų erdvių perkelti į gamtą;
 • Eiti pasivaikščioti – nebūtina užsidaryti namuose. Tačiau negalioja tiems, kurie dėl karantino turi saviizoliuotis namuose;
 • Šeimoje rasti bendrų veiklų – stalo žaidimai, filmai, serialai, kūrybinė veikla;
 • Lankytis gamtoje – aplink Vilnių tiek puikių vietų, išnaudokite šį laiką jų apžiūrėjimui;
 • Atrasti naujus patiekalus namuose;
 • Įveikti Vilniaus knygų mugėje nusipirktas knygas;Turint galimybę, daugiau laiko praleisti soduose, sodybose, atostogų apartamentuose;

BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MODERNIZAVIMAS

Patyčių dėžutė

Mano dienynas

Facebook

Apklausa

Vilniaus ,,Žaros" gimnazija

Vilniaus Žaros gimnazija 
Įmonės kodas 190007910

Adresas: Karklėnų g. 13, Vilnius, LT-11223
Tel. (8-5) 2674714 (direktorius, raštinė)
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.